Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Pizzeria San Remo. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Krzysztof
1 cze 2026 o 12:10
Wioleta
27 maj 2026 o 17:32
Bardzo dobry kontakt z restauracją. Dostawa na czas, mimo, że nie mieli za blisko. Wszystko bardzo ciepłe mimo dużej odległości. Bardzo dobre jedzenie. Serdecznie polecam! Na pewno wrócimy
Lucyna
24 maj 2026 o 17:19
Bardzo pyszna pizza, zawsze zamawiałam gdzie indziej ale chyba zostanę z San Remo na dłużej Jestem zaskoczona na plus. Jedyny minus to droga dostawa, mogłaby być trochę tańsza.
Krzysztof
23 maj 2026 o 12:22
Jesika
17 maj 2026 o 21:16
ekspresowa dostawa, pizza przepyszna
Piotr
16 maj 2026 o 16:18
super
Krzysztof
9 maj 2026 o 15:35
Super
Patryk
4 maj 2026 o 19:18
Fantastic Shef Polacam bardzo serdecznie
Damian
3 maj 2026 o 18:32
Polecam!
Maciej
27 kwi 2026 o 1:21
Jedzenie przepyszne jak zawsze!